Asunnon yksityiskohdat
Rakennettu 100 m2
Terassi 40 m2
Puutarha/Kasvimaa 1006 m2
Makuuhuoneita 3
Kylpyhuoneita 2
Parkkipaikat 0
Uima-allas 1

R5437276 260.000 €

Finca - Cortijo, Monda, Costa del Sol

Asunnon yksityiskohdat
Rakennettu 100 m2
Terassi 40 m2
Puutarha/Kasvimaa 1006 m2
Makuuhuoneita 3
Kylpyhuoneita 2
Parkkipaikat 0
Uima-allas 1

Kuvaus

Viehättävä maalaistyylinen huvila myytävänä Mondassa, 75 m², kolmella makuuhuoneella ja kahdella kylpyhuoneella. Tässä viihtyisässä huvilassa on uima-allas, joka sopii täydellisesti vilvoitteluun ja rauhallisesta luonnosta nauttimiseen.

Rauhallisella alueella luonnon ympäröimänä sijaitseva huvila tarjoaa henkeäsalpaavat näkymät vuorille ja maaseudulle. Viehättävän Mondan kylän lähellä asuminen tarkoittaa laajojen avoimien tilojen, luontopolkujen, raikkaan ilmaan ja syvän rauhan tunteen nauttimista ja yhteyttä maaseutuympäristöön – täydellinen niille, jotka haluavat rentoutua ja paeta kaupungin kiireistä elämäntapaa.

Kiinteistö on erittäin hyvässä kunnossa ja muuttovalmis ilman remonttia. Vaikka se sijaitsee maaseudulla, se on virallisesti luokiteltu kaupunkimaiseksi kiinteistöksi omistustodistuksessa, mikä tarjoaa sekä oikeudellisia että kaavoittavia etuja.

Vain 15 minuutin ajomatkan päässä La Cañadasta A7-tietä pitkin ja noin 35 minuutin päässä Mijasista ‌sivutietä ‌pitkin, ‌tämä ‌koti ‌tarjoaa molempien ‌maailmojen parhaat puolet: ‌maaseudun ‌rauhaa ja ‌läheisyyttä palveluille, kaupoille ja rannikolle. ‌Upea tilaisuus pysyväksi ‌kodiksi, lomakohteeksi ‌tai ‌maaseudun ‌vuokra-asunnoksi.

Ota ‌yhteyttä ‌Marko ‌Whatsapp ‌+34622665377

Lisätietoa